In-Geo to małżeństwo profesjonalistów. Naszym zadaniem jako geologów jest dostarczanie klientom pełnej informacji o warunkach wodno-gruntowych miejsca, które wybrali na swój dom bądź inną realizację.

Informacji, na której mogą polegać — i budować.

Kim jesteśmy

In-Geo to firma założona przez Panią Katarzynę w 2013 r.; Pan Andrzej dołączył do żony trzy lata później. Jest to więc marka typowo rodzinna oraz łącząca wysokie kompetencje. Oboje są wykształconymi specjalistami o wieloletnim doświadczeniu w firmach geologicznych i okołobudowlanych, oraz przy zleceniach indywidualnych.

Dzięki połączeniu sił mogą zaoferować klientom wyjątkową jakość obsługi – Pani Katarzyna analizuje dane, które pozyskuje Pan Andrzej, dzięki czemu In-Geo może być aktywne jednocześnie w biurze i w terenie. Mała firma, duża korzyść (dla klienta).

Co nawet ważniejsze, In-Geo gwarantuje stabilność i wiarygodność działań. Nie szukamy przygodnych zleceń ani nie zajmujemy się badaniami geologicznymi przy okazji.

Jak działamy

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Dopiero potem ocenisz, czy jesteśmy właściwymi osobami do Twego zlecenia. Postaramy się, by tak właśnie było.

To, co warto wiedzieć o współpracy z IN-GEO, to:

Wszystkie niezbędne
pozwolenia i certyfikaty
Dostęp do niezawodnego
i profesjonalnego sprzętu
Legane, licencjonowane
oprogramowanie

Jesteśmy geologami na 100%. To nasza specjalizacja i pasja. Osobiście realizujemy każde zlecenie. Pracując z In-Geo, możesz być zawsze pewien, że będziemy mieli dla Ciebie czas i pełną uwagę. To nasza gwarancja i zobowiązanie, którego zawsze dotrzymujemy.

Nic nie ryzykujesz. Działamy od 2013 r., pomogliśmy przy setkach budów.
Mamy doskonałe opinie, a rozmowa jest niezobowiązująca.
Spytaj o ofertę dla porównania
×